Dodany: 2011-07-14 10:06:00

Czy można stracić prawo jazdyPrawo jazdy jest dokumentem, o którym można powiedzieć, ze jest rzeczą nabytą, czyli taką, którą możemy w każdej chwili stracić. Dzieje się tak, ponieważ niektórzy z nas posiadając prawo jazdy czują się jak Bogowie i nie potrafią dostosować prędkości jazdy do warunków na drodze a co za tym idzie to z tego potem rodzą się jakieś wypadki etc.

 

Moim zdaniem żeby dostać prawo jazdy trzeba udać się do nauka jazdy kraków i tam zapisać się na odpowiedni kur, który nam w tym pomoże. Potem musimy przez niego przebrnąć i zdać egzamin. Nauka jazdy kraków to miejsce, gdzie dowiemy się przez co możemy stracić ten cenny dokument. Głupota, brawura, chęć popisania się na drodze, to podstawowe rzeczy, przez które tracimy prawo jazdy.

 

Moim zdaniem prawo jazdy, to cenny dokument, którego strata może być dla nas naprawdę bolesnym ciosem, więc może powinniśmy się poważnie zastanowić nad tym, żeby nie musieć później chodzić do nauka jazdy kraków i wykupować jakieś dodatkowe lekcje etc., które pomogą nam odzyskać prawo jazdy. Zrobić jest ciężko, ale stracić możemy szybko..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czy można stracić prawo jazdy
Nick: