Dodany: 2010-12-17 11:42:17

Nauka jazdy toruń choćby bardzo wymagająca nie zagwarantuje żadnemu kierowcy, ze za pierwszym razem zda wszystkie egzaminy na prawo jazdy. Mimo tego, że szkolenie przyszłych kierowców bardzo często jest przeprowadzana tak by jak najbardziej zbliżone było do egzaminu, kandydaci na przyszłych kierowców nie są wstanie zdać egzaminu za pierwszym razem.


Co powoduje, że wielu musi powtarzać egzamin? Przede wszystkim stres- on jest największym wrogiem zdających. Najczęściej zdarza się tak, że nauka jazdy toruń tuz przed egzaminem odbywała się bez żadnych problemów i zakłóceń, egzamin zostaje oblany zaraz po wejściu do samochodu. Często zdarza się że kursanci nie potrafią opanować drżenia rąk i nóg co bardzo utrudnia prawidłowa jazdę. Zdarza się też, że kursanta paraliżuje strach przez egzaminatorem, który z opowieści przekazywanych drogą pantoflową i tak nie przepuści zdającego do kolejnego etapu.

Powtórka egzaminu zależy od tego które go etapu nie zdał kandydat. Jeżeli nie zdał teorii wiadomo, ze musi ja powtórzyć, jeżeli nie zdał placyku musi powtórzyć tylko ten etap- ma możliwość 5 -krotnej powtórki. Jeżeli kandydat nie zda placyku 5 razy musi powtórzyć także testy. Nie zdanie etapu miasta oznacza powtórkę z placyku jak i z miasta..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Poprawki
Nick: