Dodany: 2010-12-16 13:50:18

Szkolenie teoretycznePierwszym z trzech etapów szkolenia kursantów starających się o uzyskanie dokumentu prawo jazdy toruń jest szkolenie teoretyczne. Pierwszy i zarazem najłatwiejszy etap, podczas którego kursanci nie mają styczności z samochodem.


W zależności od indywidualnych ustaleń w każdej szkole nauki jazdy szkolenie może odbywać się na przemian z drugim etapem czyli szkoleniem praktycznym na placu manewrowym. Prawo jazdy toruń jest nowiem uzależnione od zaliczenia wszystkich trzech cześć szkolenia niezależnie jednak w jak długim czasie. Osoby, które znają doskonale przepisy o ruchu drogowym, lub które zdają egzamin na prawo jazdy toruń po raz drugi są niestety zobowiązane również uczestniczyć w szkoleniu.

Szkolenie teoretyczne polega na przyswojeniu przepisów drogowych, nauczeniu przyszłych kierowców znaków drogowych- poziomych jak i pionowych oraz przygotowaniu kursantów do zdania egzaminu teoretycznego, który utrzymany jest w takiej samej konwencji jak szkolenie. Opiera się na rozwiązywaniu testu wyboru. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Szkolenie teoretyczne
Nick: