Dodany: 2010-12-16 13:45:13
 

Uwaga na radiowozy nieoznakowaneZnaki drogowe nie zawsze są przestrzegane, radary stoją w tych samych miejscach, których kierowcy uczą się an pamięć i zmniejszają prędkość tylko w tych miejscach na pokonywanej trasie, w których ustawione są aparaty.


Piraci drogowi posiadający prawo jazdy lublin, a nie przestrzegający przepisów nie powinni jednak czuć się całkiem bezpiecznie ponieważ stosunkowo niedawno policja wprowadziła na polskich drogach tak zwane radiowozy nieoznakowane. Wielu już kierowców przekonało się, że schwytani na gorącym uczynku właśnie przez radiowóz nieoznakowany w łatwy sposób można utracić prawo jady lublin.

Radiowozy nie mają żadnych znaków po których można byłoby domyśleć się, że samochód jadący za nami jest wozem policyjnym. Także kierowco! Jeśli nie przestrzegasz przepisów drogowych nie zdziw się, że samochód który z ogromną prędkością wyprzedziłeś właśnie w środku wioski, dogoni Cię na sygnale i wręczy dosyć wysoki mandat, kilka lub kilkanaście punktów karnych a nawet odbierze prawo jazdy lublin. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Uwaga na radiowozy nieoznakowane
Nick: