Dodany: 2010-12-16 13:44:43
 

Nie tylko znaki drogowe zmuszają kierowców do zdjęcieRadary ograniczają prędkość nogi z gazów. „Zmuszają” to w tym przypadku i tak zbyt dalekie określenie, gdyż istnieją kierowcy, których nauka jazdy poznań nie zobowiązuje do późniejszego przestrzegania znaków.


Innym „straszakiem” na piratów drogowych są radary usytuowane na poboczach dróg. Różnią się od znaków drogowych zainstalowanym elektronicznym mechanizmem, który zrobi zdjęcie naszemu auty i osobie nim kierującej, jeżeli ta nie dostosuje się do obowiązującego w tym miejscu ograniczenia prędkości.

Podczas kursów szkolących kierowców nauka jazdy poznań ściśle opiera się na obowiązujących w Polsce przepisach, instruktorzy kładą duży nacisk na ich przestrzeganie już od pierwszych godzin spędzonych za kółkiem. Niestety nie wszyscy przestrzegają tych przepisów kiedy posiadają już prawo jazdy. Radary są bardzo dobrym sposobem na ukaranie kierowców stwarzających niebezpieczeństwo na drogach. Należy pamiętać że zbyt duża ilość punktów karnych może spowodować,że nauka jazdy poznań bezie nas obowiązywała po raz kolejny kiedy zostanie nam odebrane prawo jazdy. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Radary ograniczają prędkość
Nick: