Dodany: 2010-12-16 11:56:59
 

Egzamin praktyczny na mieścieOstatnią częścią egzaminacyjną jest egzamin praktyczny na mieście. Otrzymanie przywileju jakim jest prawo jazdy toruń uzależnione jest od zaliczenia wszystkich trzech egzaminów.


Egzamin praktyczny na mieście polega na sprawdzeniu umiejętności kandydata w poruszaniu się po ulicach miasta. Razem ze zdającym podczas tego egzaminu na prawo jazdy toruń w samochodzie znajduje się również egzaminator. Osoba towarzysząca kursantowi w jeździe po mieście daje instrukcje i wyznacza trasę jaka należy pokonać.

Zdający prawo jazdy toruń nie wie więc wcześniej którą trasą będzie jechał przez miasto. Dostaje wskazówki podczas prowadzenia auta. Musi więc być na tyle skoncentrowany aby dobrze wypełnić polecenie egzaminatora i nie popełnić przy tym żadnego błędu. Jeżeli podczas egzaminu kursant popełni rażący błąd natychmiast egzaminator nakaże mu zatrzymać auto i przesiąść się na miejsce pasażera pojazdu. Jeżeli zaś jako kierujący dojedzie do placówki Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego może być pewien że egzamin jest zaliczony i w najbliższym czasie uzyska prawo jazdy toruń..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Egzamin praktyczny na mieście
Nick: