Dodany: 2012-01-30 12:51:16

Niepełnosprawność a prawo jazdyDziś kiedy sprawa tolerancji jest poruszana niemal w każdym aspekcie – należy zwrócić uwagę na to, iż osoby niepełnosprawne mogą żyć całkowicie normalnie i nie odmawia się im uprawnień jak choćby prawo jazdy poznań.

 

Niepełnosprawni mogą normalnie ubiegać się o zdobycie prawo jazdy poznań zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, która wytyczyło granice. Dziś osoby niesłyszące mogą z powodzeniem poruszać się autami bez specjalnych oznaczeń, które kiedyś stosowano. Osoby niepełnosprawne ruchowo również mogą poruszać się odpowiednio przystosowanymi autami , które są tak przerabiane, że można prowadzić auto nawet przy pomocy jednej nogi. Czy jednej ręki.

 

Zdarza się tak, że lekarz wyklucza osobę do starania się o prawo jazdy poznań. Taka osoba może się jednak odwołać od takowej decyzji, gdyż lekarz być może nie zna przepisów, które wychodzą na przeciw niepełnosprawnym. Dziś ososby niepełnosprawne coraz częściej decydują się na prowadzenie pojazdów – co daje im samodzielność i komfort w poruszaniu się po miejskiej dżungli..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Niepełnosprawność a prawo jazdy
Nick: