Dodany: 2011-12-15 11:49:02

 

Prawo jazdy na motocykl Nie wszyscy wiedzą, ale by zgodnie z polskim prawem prowadzić na drogach publicznych motocykl nie wystarczy standardowe prawo jazdy kategorii B. Nauka jazdy kraków organizuje także kursy prawa jazdy na motocykl – czyli kategorii A.

 

Wyglądają i kosztują one podobnie jak wspomniana wcześniej kategoria B, ale różnią się kilkoma istotnymi szczegółami. Po pierwsze inny jest obiekt szkoleniowy (pojazd) oraz sposób jego prowadzenia. Instruktorzy, których zatrudnia nauka jazdy kraków, szczegółowo pokażą i przećwiczą z kursantem wszystkie elementy egzaminacyjne – bo one też są bardzo charakterystyczne – zwłaszcza te na placu manewrowym. Ponadto w jeździe po drogach z egzaminatorem, w tym przypadku wyznaczona jest jedna konkretna trasa, na której prowadzony jest egzamin a nie, tak jak przy innych kategoriach, tylko zestaw manewrów do wykonania.

 

Nauka jazdy kraków wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt do prowadzenia kursu motocyklowego. Ponieważ instruktor nie może siedzieć jako pasażer na pojeździe jednośladowym, konsultacje w czasie jazdy dokonywane są przez krótkofalówkę z samochody jadącego za kursantem..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Prawo jazdy na motocykl
Nick: